Charakteristika priestorov

Eko-šport hotel Björnson patrí k najznámejším tatranským hotelom na Slovensku. Nachádza sa v Demänovskej doline, uprostred lyžiarskeho strediska Jasná. Leží v blízkosti svahu a lanovky, takže na lyžiach sa z hotela dostanete do celého strediska Jasná.

V areáli Björnsonky sa spolu s hlavnou chatou nachádzajú ďalšie dve ubytovacie zariadenia – Villa a Hostel. V Björnsonke si tak nájde vhodné ubytovanie každý – rodina s deťmi, početná skupina priateľov, manželský pár či partia mladých snowboardistov.

Vychutnajte si bývanie v štýlovej horskej chate uprostred malebnej prírody a najlepšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku.

Priestor pre workshopy a semináre

Legendárna Björnsonka je vhodným miestom aj pre organizáciu firemných podujatí. Pre potreby workshopov a seminárov slúži salónik s kompletným technickým vybavením v priestoroch reštaurácie. Okolie chaty je skvelým miestom pre outdoorové teambuildingové aktivity . Vo všetkých priestoroch hotela je bezplatné WIFI pripojenie, samozrejmosťou je bezplatné parkovanie, 24-hodinová recepcia a denné upratovanie.

Jasná voľba pre váš teambuilding

Pri hľadaní a dodržiavaní harmónie v duchu súčasného trendu work-life balance zohráva dobrý teambuilding dôležitú úlohu. Čo by ste povedali na pobyt v legendárnej Björnskonke uprostred lyžiarskeho strediska Jasná v prekrásnom prostredí Demänovskej doliny? V areáli Björnsonky sa spolu s hlavnou chatou nachádzajú ďalšie dve ubytovacie zariadenia Villa a Hostel. Celková ubytovacia kapacita je 34 izieb a 97 lôžok. Na školenia a pracovné workshopy je určený rokovací salónik, ako aj priestor reštaurácie. Na relax po lyžovačke či turistickej túre slúži exteriérová relaxačná zóna Hriatô so saunou a fínskymi kúpacími kaďami, ktorá sa nachádza v areáli Björnsonky. V okolí Björnsonky nájdete tie najlepšie možnosti na oddych a športové vyžitie počas celého roka.

Celková kapacita lôžok 96
Počet konferenčných sál 1

Zoznam izieb na ubytovanie

typy izieb počet izieb cena Poznámka
od do
Izba 1/2 18 56 € 150 € niektoré s manželskou posteľou
Apartmán 11 64 € 160 € manželská posteľ, možnosť 2 prísteliek
Luxusný apartmán 2 80 € 170 € manželská posteľ, pevná posteľ, možnosť 2 prísteliek

Zoznam prednáškových a prezentačných sál

typy sál
veľkosť
počet sál cena/deň bez DPH vlastnosti prednáškových sál
od do klima okná Poznámka

Zoznam ďalších služieb, ktoré ponúkame

typy služieb máme popis služieb
Ozvučenie
Tlmočnícka technika
Prezentačná technika
Internet, WIFI
Kancelárske služby (xerox,fax)
Športovo-relaxačné služby

Kontaktné údaje

Názov a adresa Eko-šport Resort Björnson ***
Demänovská Dolina 77, Liptovský Mikuláš, Liptovský Mikuláš, Slovensko
WWW stránka http://www.bjornsonka.sk/sk
Recepcia Eko-šport Resort Björnson ***
recepcia@bjornsonka.sk
044 553 5555
(prosím uveďte hotely.education.sk ako zdroj informácií)

Komentáre