Fotogaléria priestoru

Charakteristika priestorov

Hotel Montfort ponúka realizáciu rôznych spoločenských podujatí či voľnočasových eventov: kongresov, seminárov, strategických stretnutí, firemných prezentácií a teambuildingov.

Pri vstupe do hotela Vás privíta netradičná, priam ohromujúca oblúková vstupná hala s vysokým presklením, z ktorej sa naskytá nádherný výhľad na protiľahlý Muráň a Nový vrch.

Na spoločenské stretnutia, nech už sa rozhodnete pre ktorékoľvek, sú k dispozícií dva Modré salóniky (s možnosťou vzájomného prepojenia), reštaurácia a kaviareň s nádherným výhľadom.

Na spestrenie pobytu a posilnenie športového ducha Vám hotel Montfort ponúka široké spektrum športových aktivít, ako napríklad bowling, fitnes, squash a mnohé iné.

V hotelovom wellness centre máte možnosť obnoviť svoju energiu a uvoľniť ducha i telo.

Celková kapacita lôžok 110
Počet konferenčných sál 5

Zoznam izieb na ubytovanie

typy izieb počet izieb cena Poznámka
od do
Izba 1/1 49 59 € 68 € Dvojlôžková izba s manželskou posteľou a balkónom a výhľadom na Belianske Tatry alebo les, ktorú je možné využiť ako "single room", v cene sú zahrnuté raňajky, neobmedzený vstup do wellness a športového centra, wifi, parkovanie. Jedna z týchto izieb je klasická jednolôžková.
Izba 1/2 48 89 € 97 € Dvojlôžková izba s balkónom a výhľadom na Belianske Tatry alebo les, v cene sú zahrnuté raňajky, neomedzený vstup do wellness a športového centra, wifi, parkovanie, možnosť využitia prepojených dvojlôžkových izieb. Ide o izby, ktoré sú uvedené aj vyššie, ako jednolôžkové.
Izba 1/3 2 129 € 135 € Priestranná trojlôžková izba, jedna manželská posteľ a samostatná posteľ pre 1 osobu, v cene sú zahrnuté raňajky, neobmedzený vstup do wellness a športového centra, wifi a parkovanie.
Apartmán 4 98 € 126 € Apartmány s terasou alebo balkónom, s výhľadom na Belianske Tatry, v cene sú zahrnuté raňajky, neobmedzený vstup do wellness a športového centra, wifi a parkovanie. Ponúkame aj Apartmán Deluxe - 2 spálne a jedna obývacia miestnosť.

Zoznam prednáškových a prezentačných sál

typy sál
veľkosť
počet sál cena/deň bez DPH vlastnosti prednáškových sál
od do klima okná Poznámka
do 25 1 25 € 50 €
do 50 2 25 € 50 €
do 75 1 25 € 50 €
do 100 1 25 € 50 €

Zoznam ďalších služieb, ktoré ponúkame

typy služieb máme popis služieb
Ozvučenie
Tlmočnícka technika
Prezentačná technika
Internet, WIFI
Kancelárske služby (xerox,fax)
Športovo-relaxačné služby

Kontaktné údaje

Názov a adresa Hotel Montfort ****
Tatranská Javorina 27, Tatranská Javorina, Poprad, Slovensko
WWW stránka http://www.hotelmontfort.sk
Recepcia Hotel Montfort ****
info@hotelmontfort.sk
052/ 789 5622
Konferenčné priestory Elena Matušková
lena.matuskova@hotelmontfort.sk
0905 681 430
(prosím uveďte hotely.education.sk ako zdroj informácií)

Komentáre