Charakteristika priestorov

Hotel Impozant**** sa nachádza v centre čarovnej prírody Malej Fatry. Ponúka oázu harmónie, pokoja a relaxu v objatí rodinnej atmosféry. Má ideálnu polohu len pár metrov od lyžiarskeho svahu vo Valčianskej doline, čím zaručuje komfortný prístup pre všetkých lyžiarov.

Sme novo-zrekonštruovaný štvorhviezdičkový hotel, ktorý je vhodný rovnako pre rodiny s deťmi, tak aj zamilované či dlhoročné páry, partie priateľov, ako aj pre firmy, kongresy či teambuildingy, rodinné oslavy a svadby.

Užite si u nás jedinečné spojenie pokojnej atmosféry hôr, zábavy, športového vyžitia aj relaxu v saune či vírivke. Ochutnajte kulinárske špeciality v našej reštaurácii a vyberte si zo širokej ponuky slovenských alebo zahraničných vín či prvotriednych rumov a tradičných destilátov.

Nechajte starosti na nás a vy si zatiaľ oddýchnite v našom wellness centre, kde si môžete vybrať z piatich druhov sáun, osviežiť sa ľadopádom, ponoriť sa do ochladzovacieho kúpeľa, opáliť sa na našej „Slnečnej lúke“, či vychutnať si pohár šampanského vo vírivke.

Môžete sa zveriť aj do rúk našich masérov, ktorí vám zaručene vrátia stratenú energiu a odbúrajú stres. Nasadnite na bicykel alebo si obujte turistické topánky a spoznajte krásnu nedotknutú prírodu Malej Fatry priamo z jej srdca.

Po dni plnom zážitkov si vychutnajte pohárik kvalitného koňaku v bowlingovom bare so štyrmi profesionálnymi dráhami, kde sa môžete zabávať do skorých ranných hodín.

Veríme, že u nás prežijete nezabudnuteľné chvíle. Sme tu len pre vás.

Celková kapacita lôžok 80
Počet konferenčných sál 6

Zoznam izieb na ubytovanie

typy izieb počet izieb cena Poznámka
od do
Izba 1/2 27 89 € 139 € cena s DPH, zahŕňa ubytovanie s raňajkami, vstup do wellness centra, pripojenie na internet, monitorované parkovacie miesto
Izba 1/3 5 159 € 209 € cena s DPH, zahŕňa ubytovanie s raňajkami, vstup do wellness centra, pripojenie na internet, monitorované parkovacie miesto
Luxusný apartmán 2 209 € 239 € cena s DPH, zahŕňa ubytovanie s raňajkami, vstup do wellness centra, pripojenie na internet, monitorované parkovacie miesto

Zoznam prednáškových a prezentačných sál

typy sál
veľkosť
počet sál cena/deň bez DPH vlastnosti prednáškových sál
od do klima okná Poznámka
do 25 3 0 € 100 € apartmán 1, apartmán 2
do 50 1 0 € 150 € bowlingová miestnosť
do 100 1 0 € 300 € nová konferenčná sála s terasou (možnosť rozdeliť na 2 menšie miestnosti)
do 150 1 0 € 350 € prepojenie konferenčnej sály s reštauračným priestorom

Zoznam ďalších služieb, ktoré ponúkame

typy služieb máme popis služieb
Ozvučenie mikrofóny
Tlmočnícka technika na vyžiadanie
Prezentačná technika plátno/plazma, projektor, flipchart, fixky
Internet, WIFI Wifi pripojenie v celom objekte
Kancelárske služby (xerox,fax) kopírovanie, scanovanie, tlač farebná/ čiernobiela
Športovo-relaxačné služby wellness, bowling, masáže, tenisové kurty, golfová akadémia, požičovňa športových potrieb, lyžovanie

Kontaktné údaje

Názov a adresa Hotel Impozant ****
Snowland 1096, Valčianska dolina, Valča, Martin, Slovensko
WWW stránka www.impozant.sk
Recepcia Hotel Impozant ****
recepcia@impozant.sk
0914 130 130
0917 988 010
Konferenčné priestory Natália Solařová
info@impozant.sk
0914 326 480
(prosím uveďte hotely.education.sk ako zdroj informácií)

Komentáre